27 sierpnia 2017 14:00

22:00 – Pokaz sztucznych ogni

Dodatkowe atrakcje:
* wesołe miasteczko
* stoiska artystyczne i rękodzielnicze - zgłoszenia mailowe przyjmuje GOK Wiązowna (Karta zgłoszeniowa oraz Regulamin znajdują się poniżej)

* sójki glinieckie

* Zawody Moich Dziadków – pokazy dawnych profesji
* konkurs z nagrodami
* pokaz sprzętu strażackiego

Wydarzenie otrzymało dofinansowanie Samorządu Województwa Mazowieckiego i Powiatu Otwockiego

JARMARK „SÓJKA GLINIECKA”

Zapraszamy wystawców do wzięcia udziału w Jarmarku „Sójka gliniecka”, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Miłośników Tradycji i Kultury Ludowej „Wawrzynioki”. Bezpłatnie podczas jarmarku mogą wystawiać swoje produkty lub prezentować działalność: osoby fizyczne, osoby prawne i inne podmioty, których głównym przedmiotem działalności jest kultura i sztuka ludowa, a także rzemieślnicy i rękodzielnicy, producenci zdrowej żywności.

Dopuszcza się udział wystawców dziedzin pokrewnych, np. producentów naturalnych kosmetyków, poduszek z łuską gryki itp. Zgłoszenia takich wystawców powinny zawierać wskazanie, w jaki sposób działalność wystawcy związana jest z głównym tematem jarmarku. Formularz zgłoszeniowy wystawcy przygotowany i dystrybuowany jest przez GOK i Stowarzyszenie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail). Formularz zgłoszeniowy wystawcy dostępny jest również na stronie internetowej www.gok-wiazowna.pl.

Więcej informacji w sprawie Jarmarku udziela Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kościelna 41, 05-462 Wiązowna, tel. 22 780 41 79, e-mail: gok@gok-wiazowna.pl

KARTA ZGŁOSZENIOWA - do pobrania

REGULAMIN - do pobrania