tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

27 listopada 2017 10:00

Spotkanie dla młodzieży z ARKADIO

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych informują o wydarzeniu organizowanym na terenie Gminy Wiązowna. 

Mając na uwadze to, że do podstawowych zadań Gminnego Ośrodka Kultury należą: edukacja kulturalna i wychowanie przez sztukę, rozpoznawanie, rozbudzanie i zaspokajanie potrzeb oraz zainteresowań kulturalnych, tworzenie warunków dla rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego oraz zainteresowania wiedzą i sztuką. Mając na uwadze jak ważne jest wychowanie w trzeźwości i przeciwdziałanie alkoholizmowi, organizujemy warsztaty profilaktyczne dla nastolatków, które jednocześnie pozwolą na  rozbudzenie wrażliwości artystycznej młodzieży.

Odbędą się dwa spotkania dla młodzieży z terenu Gminy Wiązowna, z Raperem Arkadio (Arkadiusz Zbozień) - raper, freestylowiec, mówca. Rocznik '90, urodzony w Nowym Sączu. Autor czterech płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu. Szczęśliwy mąż i tata. Nieustannie rozwija się na polu artystycznym i biznesowym. Robi to, co kocha.

Spotkania pt. „Rób to co kochasz”, składające się z konferencji na temat drogi do życia pasją i talentami, połączone z  prezentacją video oraz filmikami z wypowiedziami gwiazd i specjalistów na temat ich doświadczenia na tej drodze. Wystąpienie przeplatane będzie  utworami (live) Arkadio, które pogłębiają dany temat. Spotkanie swoim charakterem wpisze się w profilaktykę uzależnień, działając nie poprzez zakazy, a przez pozytywne przykłady, które są alternatywą dla życia w uzależnianiu.

 

Proponowane działanie organizujemy przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 

Spotkania odbędą się:

Termin: 27 listopada 2017 r.

Miejsce: Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Gliniance oraz Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida w Zakręcie 

Uczestnicy: klasy gimnazjalne, klasa VI i VII.

Organizacja: Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie 

Wykonanie: Arkadio i współpracownicy

 

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie swoje podziękowania kieruje do: Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie działań, ARKADIO za przyjęcie zaproszenia, Szkół za chęć współpracy . . . 

 

 

 

 

 

Sponsorzy

16.02.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.