10 marca 2018 18:00

Dzień Kobiet w świetlicy w Izabeli- Moc jest w nas

MOC JEST W NAS - święto KOBIET w świetlicy w Izabeli.

Damska część społeczności lokalnej Izabeli, Michałówka i okolic, kobieca reprezentacja Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie, Wolontariuszki wspierające kulturę oraz Aktywne Kobiety Gminy Wiązowna zapraszają na BABSKI WIECZÓR w świetlicy w Izabeli.

Spotkanie organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

10 marca 2018 r. (sobota),  godz. 18:00

Spotkamy się, by poznać i pokazać naszą MOC
- siłę kobiecości, urody, miłości, mody, pasji, pracy, kariery, kuchni, sztuki, muzyki i życia!

Inspirujemy się, chwalimy naszymi doświadczeniami i dokonaniami, afirmujemy naszą kobiecość, wspominamy, planujemy, plotkujemy, uprawiamy szafing - wymieniamy się ciuchami, torebkami, biżuterią (wietrzymy nasze szafy), degustujemy i smakujemy.
Czekamy na Wasze SUPER-BABSKIE pomysły!

Wśród atrakcji m.in. tańce w kole, słowiańskie magiczne zwyczaje, prezentacja  sukienek, pokaz oryginalnej biżuterii, porady makijażystki i stylistki, konsultacje HR-owe, karaoke, prelekcja na temat zdrowia.

Przynosimy coś do jedzenia i picia - to co lubimy i do czego mamy słabość. W tym dniu nie liczymy kalorii!!!

UWAGA! Impreza zamknięta tylko dla dziewczyn, kobiet i bab – bez mężów, przyjaciół, partnerów!