17 października 2019 18:00

Dzień Kobiet Wiejskich z przymrużeniem oka

Dzień Kobiet Wiejskich z przymrużeniem oka” – to wieczór dla wszystkich Pań, mieszkanek Gminy Wiązowna, Przyjaciółek, Sympatyczek naszej Gminy, na który zapraszamy już 17 października 2019 r. (czwartek), o godz. 18.00 do Domu Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednakże ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wejściówki dostępne w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej pod numerem tel. 22 780 41 79.

Zapraszamy na program kabaretowy pełen zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji. To tylko kilka słów, o nadchodzącym Dniu Kobiet Wiejskich. Zapraszamy Panie na dobrą porcję śmiechu, którą zapewni nam spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS” - czyli Babski Kabaret. To występ z kobietami, dla kobiet i o kobietach. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska. Kabaret obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Dwugodzinny program „Dnia Kobiet Wiejskich z przymrużeniem oka” nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.

Zapraszamy do udziału!

22.10.2019