17 marca 2020 10:00

Gminne Eliminacje Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka" - Odwołane!

Eliminacje gminne zostały odwołane. Informacje o nowej dacie będą podawane na bieżąco.

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie po raz kolejny jest organizatorem Gminnych eliminacji 43 konkursu „Warszawska Syrenka”. Jest to konkurs z wieloletnią tradycją, który pobudza wrażliwość na piękno poezji oraz odkrywa młode talenty recytatorskie. W Warszawskiej Syrence biorą udział uczniowie szkoły podstawowej. Dzieci przechodzą przez kilka szczebli eliminacji – eliminacje szkolne, gminne, powiatowe, finałowe i są oceniane w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria klasy 0-III,

II kategoria klasy IV-VI

III kategoria klasy VII-VIII

Eliminacje Gminne odbędą się 17 marca 2020 r. w Domu Kultury  „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej. Szczegółowy harmonogram dnia podamy bliżej konkursu. W załączniku wysyłamy karty zgłoszeniowe oraz regulamin konkursu. Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do 10 marca 2020 r. (Termin ostateczny) Po tym terminie nie ma możliwości zgłoszenia uczestnika.  Kontakt GOK: 22 780-41-79

01.04.2020