tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

14 lutego 2019 - 12 kwietnia 2019

"Ja w internecie" - Darmowe Warsztaty

Chcesz wiedzieć, co robi twoje dziecko w internecie? Jak prowadzić swój biznes? Jak dbać o finanse lub jak zaistnieć w sieci? Zapisz się na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia w czterech panelach tematycznych:
− „Rodzic w Internecie”,
− „Mój biznes w sieci”,
− „Moje finanse i transakcje w sieci”,
− „Tworzę własną stronę internetową (blog)”.

Szkolenia kierowane są do mieszkańców gminy Wiązowna powyżej 25 roku życia, chcących zwiększyć swoje umiejętności poruszania się w internecie, w określonej tematyce. Uczestnik szkolenia może wybrać tylko jeden z dostępnych paneli. Szkolenie obejmie w sumie 120 osób.

Szkolenie z „Mojego biznesu w sieci” odbędzie się w trzech grupach. Zajęcia są rozbite na trzy lub cztery spotkania, w sumie to 12 godzin zegarowych. Aktualnie trwają zapisy do I i II grupy:

  • 14, 21 i 28 lutego w Świetlicy Wiejskiej „Pod Jaworem” w Izabeli,
  • 16 i 23 lutego w Świetlicy Wiejskiej w Duchnowie.

Szkolenie z „Moich finansów i transakcji w sieci” odbędzie się w trzech grupach. Zajęcia są rozbite na trzy lub cztery spotkania, w sumie to 12 godzin zegarowych. Aktualnie trwają zapisy do I grupy:

  • 7, 14 i 21 marca w Świetlicy Wiejskiej „Pod Jaworem” w Izabeli.

Szkolenie z „Rodzic w Internecie” odbędzie się w trzech grupach. Zajęcia są rozbite na trzy spotkania, w sumie to 12 godzin zegarowych. Aktualnie trwają zapisy do I grupy:

  • 10, 11 oraz 12 kwietnia Szkoła Podstawowa w Gliniance.

Wstępne terminy szkolenia z „Tworzę własną stronę internetową (blog)” to 27, 28 oraz 29 maja. Miejsce jeszcze nie zostało ustalone.

                                                            

  

Warunkiem udziału w szkoleniu jest złożenie formularza zgłoszeniowego oraz dostępność wolnych miejsc. Formularz jest dostępny na stronie internetowej www.tuwiazowna.pl; www.gok-wiazowna.pl oraz www.bibliotekawiazowna.pl, jak również w Biurze Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Gminy Wiązowna, ul. Lubelska 59. Rekrutacja zakończy się 12 lutego.

W przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników, o udziale w szkoleniach zadecyduje kolejność zgłoszeń, z zastrzeżeniem pierwszeństwa dla osób niepełnosprawnych (należy dołączyć kserokopię orzeczenia o niepełnosprawności), a następnie osób w wieku 60+. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na warsztaty, otrzymają w tej sprawie informację e-mailem lub SMS-em.

Osoby, które nie dostaną się na szkolenie znajdą się na liście rezerwowej. Jeśli ktoś zrezygnuje z warsztatów, na jego miejsce wchodzi pierwsza osoba z listy rezerwowej.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się poniżej.

Więcej informacji na temat szkoleń udziela Olga Nowak – Wydział Inwestycji, tel. 22 512 58 64, e-mail: o.nowak@wiazowna.pl

 

                           Regulamin     Formularz zgłoszeniowy

 

 

Sponsorzy

15.09.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.