7 kwietnia 2019 17:00

Koncert charytatywny dla Hani Gieparda

Zapraszamy do udziału w Koncercie Charytatywnym.

To już trzeci tego typu Koncert Charytatywny w Gminie Wiązowna. W wydarzenie włącza się wiele osób m. in. sportowcy, artyści, aktorzy, osoby związane z Gminą. Podczas koncertu będą prowadzone atrakcyjne licytacje.

W roku bieżącym na scenie wystąpi zespół No Logo w składzie Adrian "Adi" Łabanowski, Tomasz "Mały" Łabanowski, Kamil "Burza" Burzyński, Marcin "Namiot" Namiotkiewicz, Robert "Konik" Grygucis, Marcin "Bumcol" Karłowicz, Marcin "Pawluk" Pawlukiewicz oraz Marysia Sadowska. Muzycy zaprezentują niezwykły performance muzyczny: Symfonia Małego Miasta.

Wydarzenie jest nie tylko okazją do pomocy Hani, ale także sposobem spędzenia czasu w gronie znajomych.

W programie wydarzenia: Kabaret „Na chwilę”, koncert Gwiazdy Wieczoru Marysi Sadowskiej z zespołem, licytacje, bankiet, koncert Darii Leleń z Przyjaciółmi.

Koncert odbędzie się 7 kwietnia 2019 roku (niedziela) w Hotelu Brant w Majdanie, dzięki wsparciu i gościnności aktora Jakuba Wesołowskiego.

W 2019 roku Bohaterem Akcji jest – Hania Gieparda.
Zapraszamy do zakupu Cegiełek upoważniających do wstępu na Koncert. Cegiełki dostępne będą w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie od 28 stycznia 2019 r. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie tel. 22 780 41 79 oraz mailowo: zapisy@gok-wiazowna.pl

Dochód ze sprzedaży Cegiełek zostanie przekazany na konto Fundacji „Avalon”, której Hania jest podopieczną.

23.08.2019