29 lutego 2020 17:00

Koncert Charytatywny dla Poli - zaproszenie

Zapraszamy do udziału w Koncercie Charytatywnym.

To już czwarty tego typu Koncert Charytatywny w Gminie Wiązowna. W wydarzenie włącza się wiele osób m. in. sportowcy, artyści, aktorzy, osoby związane z Gminą. Podczas koncertu będą prowadzone atrakcyjne licytacje.

W roku bieżącym na scenie wystąpi „Old Spice Girls” czyli babski kabaret.  W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska. Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Wydarzenie jest nie tylko okazją do pomocy Poli, ale także sposobem spędzenia czasu w gronie znajomych.

W programie wydarzenia: Kabaret „Na chwilę”, „Old Spice Girls” czyli babski kabaret, licytacje, bankiet.

Koncert odbędzie się 29 lutego (sobota) w Hotelu Brant w Majdanie, dzięki wsparciu i gościnności aktora Jakuba Wesołowskiego.

W 2020 roku Bohaterem Akcji jest – Pola Kuśmierek.
Zapraszamy do zakupu Cegiełek (100zł) upoważniających do wstępu na Koncert. Cegiełki dostępne będą w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie od 7 lutego 2020 r. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie tel. 22 780 41 79 oraz mailowo: zapisy@gok-wiazowna.pl

Dochód ze sprzedaży Cegiełek zostanie przekazany na konto Fundacji „Zdążyć z pomocą”, której Pola jest podopieczną.

24.02.2020