10 grudnia 2019 18:30

Opowieść wigilijna - Zaproszenie na spektakl

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie zaprasza na wspólny wyjazd na spektakl "Opowieść wigilijną"

10 grudnia, godz. 18:30

Koszt udziału w wyjeździe to 30 zł/osoba.

Cena obejmuje przejazd autokarem oraz darowiznę dla Kleryków przygotowujących sztukę.

16:30 zbiórka przy Kościele w Gliniance, przejazd do Wiązowny
16:45 zbiórka przy Kościele w Wiązownie, przejazd do Warszawy

Zapisy przyjmuje Ksiądz Piotr Błażejczyk - Proboszcz Parafii pw. Św. Wawrzyńca w Gliniance
oraz
Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie tel. 22 780 41 79, e-mail: zapisy@gok-wiazowna.pl

Już po raz dziewiętnasty klerycy Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko - Praskiej zapraszają na sztukę seminaryjną. W tym roku wystawiony zostanie spektakl pt.: Opowieść wigilijna, która podejmuje temat człowieczeństwa.

Opowieść Wigilijna - wstęp do Świąt Bożego Narodzenia
Tegoroczny projekt, spektakl Opowieść wigilijna ma charakter ponadczasowy. W projekcie sztuki zwrócono szczególną uwagę na kształtowanie osobowości oraz refleksyjności nad własnym życiem. W sztuce poruszono tematy, które są coraz częściej zaniedbywane: rodzina, moralność, relacje na rzecz pogoni za zgubnym szczęściem, które skupia się wokół konsumpcji i materializmu.

Seminaryjna tradycja
Opowieść wigilijna jest już dziewiętnastą sztuką wystawianą w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko - Praskiej. Spektakle wystawiane przez kleryków III roku na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Diecezji Warszawsko - Praskiej.

Przedstawienie będzie wystawiane w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej przy ulicy Mehoffera 2 w Warszawie

15.12.2019