tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

28 października 2017

Świetlicowe aktywności

Od października wznowiono zajęcia artystyczno – kreatywne dla dzieci w świetlicach w Rzakcie, Duchnowie, Dziechcińcu i Żanęcinie. Dodatkowo w świetlicach odbywają się zajęcia usprawniające prowadzone przez instruktor Marię Gościniak.

W świetlicy w Izabeli dużym powodzeniem cieszą się zajęcia baletowe, rękodzielnicze, rzeźbiarsko – modelatorskie oraz fotograficzne. Ruszyła nowa grupa teatralna oraz zaproponowano nowe zajęcia o nazwie „Sobotnie spotkania z książką”. Dzieci tworzą własne książki, uczą się pisania, rymowania i ilustrowania. Szczegółowe harmonogramy zajęć dostępny na stronie Gminnego Ośrodka Kultury – organizatora i koordynatora zajęć w świetlicach.

Istnieje możliwość zorganizowanie zajęć w innych świetlicach. Zapraszamy do składania swoich propozycji zajęć, miejsc oraz godzin. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie 22 780 41 79 oraz mailowo zapisy@gok-wiazowna.pl. Pracownicy Ośrodka Kultury zorganizują przeróżne zajęcia, ważne aby zgłosić minimum 10cio osobową grupę chętnych. Zajęcia mogą przyjąć formę warsztatów jednodniowych, miesięcznych lub cyklicznych zajęć odbywających się przez dłuży czas. 

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć platycznych, fotograficznych oraz ruchowo usprawniających:

 

 

Sponsorzy

27.05.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.