29 lipca 2019 - 30 sierpnia 2019

Wakacje Blisko Domu 2019 Karta Zgłoszeniowa

Zapraszamy dzieci z Gminy Wiązowna na letnią akcję

"Wakacje Blisko Domu"

Wypoczynek organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie będzie trwał od 29 lipca do 30 sierpnia w GOK Wiązowna, Domu Kultury "Nad Świdrem" w Woli Karczewskiej oraz w świetlicy wiejskiej "Pod Jaworem" w Izabeli.Jest również możliwość zapisania dziecka do innej świetlicy na terenie Gminy Wiązowna pod warunkiem uzbierania się grupu minimum 15 osób. O kolejności wpisania na listę decyduje wpłata na konto jednostki. Brak termonowej wpłaty na konto szkoły lub GOK skutkuje odrzuceniem zgłoszenia. Organizator nie przewiduje zwrotu pobranej kwoty za koszt akcji.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat. Jest możliwość wyboru tygodni wypoczynku. W programie wakacji: warsztaty, gry i zabawy, wycieczki, integracja w grupie, aktywność fizyczna i umysłowa.

Wzorem lat ubiegłych będzie możliwość zapewnienia uczestnikom posiłku. Zainteresowanych rodziców zapraszamy na spotkanie organizacjyjne które odbędzie się w drugiej połowie lipca. Koszt uczestnictwa w "Wakacjach Blisko Domu" to 30 zł/tydzień. Dla osób z Kartą Dużej Rodziny  koszt to 10 zł/tydzień. Płatność na konto Gminnego Ośrodka Kultury do 30 czerwca br. (nr. konta 52 8001 0005 2003 0020 1717 0004), w tytule przelewu należy wskazać imię i nazwisko uczestnika, datę lub numer turnusu.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu (22) 780-41-79

Karta zgłoszeniowa - kliknij tutaj