tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

10 lipca 2017 09:00 - 14 lipca 2017

Wakacje z angielskim

PROGRAM

WAKACYJNE ZAJĘCIA Z PLANETĄ KREACJI ORAZ Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY W WIĄZOWNIE

Pod hasłem: ODKRYWCY PLANET

1 dzień – PLANETA MUZYKI

Na planecie muzyki zadzieje się naprawdę dużo! Zapoznamy się z takimi instrumentami jak gitara i perkusja. Poza spotkaniem z pasjonatami muzyki, wspólnym muzykowaniem, śpiewem i tańcem, na warsztatach kreatywnych wykonamy własne instrumenty i stworzymy swój własny utwór muzyczny.

2 dzień – PLANETA ROBOTÓW

Szybki przeskok do przyszłości. Planetę robotów odkryjemy dzięki spotkaniu z robotem z serii filmów i bajek dla dzieci STAR WARS oraz poprzez zajęcia z kodowania i programowania dla dzieci. Zmierzymy się także z grami logicznymi i prostymi zabawami matematycznymi.

3 dzień – PLANETA ZWIERZĄT

Na planecie zwierząt spotkamy… egzotycznego zwierzaka, oraz wiele innych zwierząt, które będą towarzyszyły nam w ciągu całego dnia, w różnego rodzaju zabawach ruchowych, konkursach oraz zabawach w języku angielskim.

4 dzień – PLANETA ZMYSŁÓW

Planetę zmysłów odkryjemy poprzez eksperymenty oraz kreatywne zajęcia z plastyki sensorycznej, które stymulują wszystkie zmysły u dzieci. Zajęcia wykorzystują techniki arteterapeutyczne i wpływają pozytywnie na rozwój dzieci.

 

5 dzień – PLANETA SPORTU

Na planecie wędrowców sprawdzimy naszą tężyznę fizyczną poprzez różnego rodzaju zabawy ruchowe i konkursy. Wyruszymy w  plener gdzie zagramy w grę terenową. Naszym celem będzie odnalezienie skarbu ukrytego w okolicy.

Podczas całego tygodnia zajęcia będą prowadzone

zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim.

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY / REGULAMIN - Do pobrania

Sponsorzy

23.10.2018
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.