28 września 2017 18:00 - 31 grudnia 2017

Wiązowski Flash mob w rytmach La la Land

Wiązowna  zatańczy w rytmie piosenek z musicalu La la Land

Flash mob (ang. dosł. błyskawiczny tłum) – określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.

Nasz wiązowski Flash mob będzie jednak kontrolowany i koordynowany przez prowadzącą zajęcia – Natalię Ciąćka.

Natalia Ciąćka współpracuje z Wiązowskim Teatrem Muzycznym, jest tancerką Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie, laureatką wielu konkursów, festiwali. Wielokrotnie brała udział w turniejach tańca nowoczesnego. Na swoim koncie ma wiele zaszczytnych tytułów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia do Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie, których celem będzie wspólna zabawa taneczna, nauka choreografii oraz przygotowanie do występu w centrum Warszawy.

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek od godz. 18:00 w GOK Wiązowna. Udział bezpłatny! Zapraszamy

21.01.2018