tel: 22 180 00 41
e-mail:

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

16 czerwca 2019 13:00

Wiązowski Jarmark Artystów, Rękodzielników i Zdrowej Żywności

 

Już po raz czwarty pragniemy zaprosić na Wiązowski Jarmark Artystów, Rękodzielników i Zdrowej Żywności, odbywających się w ramach Święta Gminy Wiązowna – WiązLove.

Jarmark odbędzie się 16 czerwca 2019 r. w godzinach 13:00 – 19:00, na ul. Kościelnej, która z tej okazji zostanie wyłączona z ruchu. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY. Szczegółowe warunki uczestnictwa określone są w Regulaminie. Zostanie zapewniona Państwu, bezpłatnie możliwość podłączenia do agregatu prądotwórczego (w karcie zgłoszenia należy wskazać zapotrzebowanie na prąd).

W tym roku podczas Święta Gminy „WiązLove” wystąpią: Power Play, Tacy Sami (covery Lady Pank), Hit Boyz, DJ Salis (zabawa taneczna) oraz Antek Smykiewicz - gwiazda wieczoru.

Zachęcamy do dołączenia do zgłoszenia materiałów informacyjnych w postaci zdjęć produktów i krótkiego opisu działalności. Prosimy także, o załączenie zgody na bezpłatne wykorzystanie materiałów do celów promocji wydarzenia (zdjęcia zostaną umieszczone
na Facebooku).

Serdecznie zapraszamy

W załączniku udostępniamy kartę zgłoszenia oraz regulamin. Wkrótce będą one także dostępne na naszej stronie internetowej: www.gok-wiazowna.pl

 

Formularz zgłoszenia prosimy przesyłać osobiście, listownie bądź też pocztą elektroniczną (zapisy@gok-wiazowna.pl), w terminie do 2 czerwca 2019 r. Odpowiedzi na pytania dot. organizacji Jarmarku udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie pod nr tel. 22 780 41 79.

Regulamin                                 Karta Zgłoszeniowa

Sponsorzy

06.06.2020
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.