30 sierpnia 2017 03:40

Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego

30 sierpnia 2017 r. (środa)

Wycieczka przyrodniczo-krajoznawcza do Ojcowskiego Parku Narodowego

realizowana w ramach projektu

„Nie siedź w domu w wakacje – wybierz EKO – aktywizację”

Zbiórka w Domu Kultury w Woli Karczewskiej godz. 3:40 RANO

4:00 – 4:40 Przejazd autokarem na Dworzec Warszawa Wschodnia

5:06 – 8:26 Przejazd pociągiem do Krakowa

8:30 Wycieczka autokarowa do Ojcowskiego Parku Narodowego:

- Jaskinia Wierzchowska/ Grota Łokietka/ Grota Ciemna,  Ojców wraz z zamkiem,  fragmenty Ojcowskiego Parku Narodowego,  zamek w Pieskowej Skale,  Maczuga Herkulesa.

17:30 – 18:30 Gry i zabawy na świeżym powietrzu (Plac zabaw w otulinie Parku Narodowego)

19:22 Powrót pociągiem z Krakowa do Warszawy,

22:40 Powrót do Domu Kultury w Woli Karczewskiej

UDZIAŁ W WYCIECZCE DLA DZIECI BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY.

W ramach wycieczki pilot wycieczki będzie poruszał tematy:

- ochrona przyrody i krajobrazu Wyżyny Krakowskiej,
- bogactwo przyrody Ojcowskiego Parku Narodowego,
- zanieczyszczenie środowiska,
- problemy gospodarki wodnej - zatruwanie Prądnika ściekami.

Zapewniamy: transport, opiekę instruktorów czasu wolnego - 8 osób, opiekę pilotów wycieczek – 2 osoby, przewodników turystycznych – 2  osoby, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, ciepły posiłek podczas przerwy obiadowej,  ubezpieczenie.

Prosimy o zapewnienie suchego prowiantu dla uczestników, wyposażenie dzieci w czapki, wygodne obuwie.

Wycieczka finansowana z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja: Nie siedź w domu w wakacje – wybierz EKO-aktywizację. Współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.  Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - do pobrania

Formularz zgłoszeniowy należy złożyć do 25 sierpnia 2017 roku do siedziby GOK Wiązowna lub przekazać instruktorom prowadzącym zajęcia.