tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

Imieniny Izabeli, 09.09.2018 r.

IMIENINY IZABELI

 

 

W niedzielę cała nasza wieś oraz nasi przyjaciele, rodziny i znajomi bawili się na imieninach IZABELI. To prawdziwe święto naszej wsi i samych mieszkańców. Wiele atrakcji i pyszne jedzenie będziemy wspominać przez cały rok - STO LAT wyśpiewane dla Solenizantki, wystawę fotografii "O MATKO!", narodowe czytanie "Przedwiośnia", finał konkursu plastycznego "Izabela w moich oczach", koncert Strefa Ciszy, wspólne śpiewanie oraz tańce, konkurs wokalny oraz pokaz biżuterii. Dzieciaki non stop bawiły się na dmuchańcach, a energię czerpały z waty cukrowej, kukurydzy prażonej bez ograniczeń i za darmo serwowanych przez  Panią Wiolę Smolak- Kałoską.

Narodowe czytanie "Przedwiośnia" odbywało się u nas na "Imieninach Izabeli" z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni w biało-czerwonej konwencji. Dziękujemy za pomoc i aktywną lekturę Paniom z Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna oraz Państwu z GOK - Sekcja fotograficzna. Zainteresowane osoby mogły przeczytać lub wysłychać "Przedwiośnie", a w nagrodę dostać specjalną "prezydencką" pieczęć.

Na imieninach Izabeli każdy znalazł coś dla siebie. Koneserzy jadła i picia - dania serwowane przez Cezarego Zakrzewskiego, a także specialite de la Izabela - ciasta i sałatki oraz kiełbaski przygotowane przez mieszkańców (to prezenty dla Izabeli zamiast kwiatków).

Artyści i artystki - nagrody w konkursie "Izabela w moich oczach" oraz występy na scenie przed mikrofonem.

Entuzjaści starych dobrych przebojów np. "U cioci na imieninach", "Orły i sokoły" razem śpiewali - specjalnie przygotowaliśmy śpiewniki imieninowe. Nie byłoby tak dobrej zabawy bez świetnej muzyki Strefa Ciszy, gitara Pana Piotra i skrzypce Małżonki oraz sztuka wokalna Leny obudziły talenty śpiewacze i taneczne wielu gości.

Według mieszkańców Izabeli nasze spotkanie z okazji IMIENIN IZABELI to najlepsza forma budowania naszej lokalnej społeczności - integrujemy się, poznajemy się, bawimy się razem, planujemy kolejne wydarzenia w naszej świetlicy. Jesteśmy dumni z nasze IZABELI - nasza wieś pięknieje z roku na rok, cywilizujemy się pod względem infarstruktury, integrujemy lokalną społeczność, wykorzystujemy maksymalnie potencjał naszej świetlicy "Pod Jaworem".

Jak u cioci IZABELI na imieninach wszyscy - duzi, mali, starzy i młodzi, całe rodziny, single, osoby w okolicznych wsi i z Warszawy bawil się doskonale.

 

Tekst: Danuta Podgórska

 

 

Imieniny Izabeli
Imieniny Izabeli
Imieniny Izabeli
Imieniny Izabeli
Imieniny Izabeli
Imieniny Izabeli
Imieniny Izabeli
Imieniny Izabeli
Imieniny Izabeli
Imieniny Izabeli

Sponsorzy

27.05.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.