tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

Wiązownica, 18-19.08.2018 r.

WIĄZOWNICA

 

 

W ostatnim czasie gmina Wiązowna nawiązała współpracę partnerską z gminą Wiązownica. Współpraca między naszymi gminami ma na celu zbliżenie do siebie ich mieszkańców oraz wymianę doświadczeń w różnych dziedzinach życia.

Pierwsze spotkanie mające na celu integrację władz i mieszkańców gmin Wiązownica i Wiązowna odbyło się w niedzielę, 19 sierpnia na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Radawie. Na zaproszenie Wójta Gminy Wiązownica Mariana Jerzego Ryznara odpowiedziała nas około 40-osobowa delegacja z gminy Wiązowna, położonej w powiecie otwockim. Zaproszeni goście przygotowali dla radawskiej publiczności bogaty program artystyczny. Na scenie wystąpił m.in. Chór Mienia River, panie z koła gospodyń wiejskich, wokalistki i roztańczone rodzeństwo. Nie obyło się także bez wspólnych zabaw poprowadzonych przez animatora z tamtejszego centrum kultury.

Nasi wysłannicy mieli także chwilę czasu, aby poznać gminę Wiązownica, a szczególnie Radawę, która – jak sami mówili – skradła ich serca.

Serdecznie dziękujemy delegacji z gminy Wiązowna za przybycie i mamy nadzieję, że przed nami kolejne spotkania w sympatycznym gronie!

 

 

Źródło: FB Gmina Wiązownica

wiązownica
wiązownica
wiązownica
wiązownica
wiązownica

Sponsorzy

27.05.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.