tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

Film

FILM

 

NOWOŚĆ!

W ramach warsztatów wspólnie zealizujemy dowolną formę filmową (dokument, reportaż, teledysk). Przeprowadzimy przez cały proces produkcji filmowej, począwszy od historii kina, scenopisarstwa, reżyserii, kończąc na pełnej postprodukcji filmu. Gwarantujemy dużo ciekawych zajęć praktycznych oraz pracę na planach zdjęciowych. Spotkania  są platformą do wymiany myśli i spotkań osób zainteresowanych pracą w branży filmowej.

 

Kursanci nauczą się nagrywać sceny dialogowe – jak montować rozmowę dwóch postaci? Zapoznają się z podstawami montażu -  dramaturgicznym i skojarzeniowym, wybranymi  figurami stylistycznymi. Zbudują całość dzieła – dramaturgia, popracują nad dźwiękiem w filmie, muzyką i efektami. Na końcu nastąpi opublikowanie filmu w postaci pliku.

 

 

Zajęcia ruszają od drugiej połowy września 2019 r. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie opublikowany najpóźniej w pierwszym tygodniu września.

Warsztaty prowadzi Krystian Herncisz - montażysta i operator kamery z blisko 20-letnim doświadczeniem. Dyplomowany plastyk o specjalizacji montaż filmowy i telewizyjny. Kilkuletnia praca dla TVP WOT oraz późniejszego TVP3. Bogaty dorobek doświadczenia zawodowego przy realizacji wielu programów telewizyjnych. Od 2006 zarządza działalnością związaną z produkcją filmów dokumentalnych i reporterskich. Od 2007 roku prowadzi zajęcia w GOK w Wiązownie oraz liczne warsztaty filmowe i fotograficzne

 

Sponsorzy

19.07.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.