tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

Gitara

NAUKA GRY NA GITARZE

 

 

Zajęcia dla dzieci od 9 roku życia, młodzieży i dorosłych mają na celu zainteresowanie ucznia muzyką, rozwijanie uzdolnień muzycznych oraz umiejętności technicznych w sposób dostosowany do jego wieku i predyspozycji, przygotowanie do samodzielnego i świadomego opracowania utworów muzycznych, rozwijanie wyobraźni muzycznej ucznia oraz jego naturalnej ekspresji, która kształtuje wrażliwość, estetykę poczucia piękna. Na zajęciach uczeń ma możliwość nagrywania utworów za pomocą programów studyjnych i przygotowania do występów publicznych.

Aby zapisać się na zajęcia w pierwszej kolejności należy umówić się z instruktorem zajęć. Kolejnym krokiem jest zapisanie się przez stronę "strefa zajęć". Będzie to potwierdzenie miejsca i uczestnictwa w zajęciach.

Aby zapisać się na zajęcia kliknij tutaj

Zajęcia prowadzą instruktorzy:

 

Dariusz Świtalski - absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego Akademii Muzycznej w  Katowicach. Obecnie aktywny muzyk koncertujący w Polsce i zagranicą. Tworzy i współpracuje z zespół m.in IMAGINATION QUARTET.

 

poniedziałek | 14.00-21.00 |

wtorek |14.00-21.00 |

 

 

Roman Sadowski - posiada uprawnienia MKiDN do wykonywania zawodu muzyka estradowego o specjalności gitara. W GOK zajmuje się nagłośnieniem, zespołami muzycznymi, akompaniamentem dla wokalistów i nauką gry na gitarze. Swoich podopiecznych przygotowuje do występów na konkursach wokalnych i muzycznych.

poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki | 13.00-21.00

 

 

 

 

Opłata za zajęcia:

zajęcia grupowe 2-3 osoby na zajęciach - 60 zł miesięcznie

zajęcia indywidualne - 100 zł miesięcznie

Zajęcia ruszają od drugiej połowy września 2019 r. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie opublikowany najpóźniej w pierwszym tygodniu września.

Płatność przelewem na konto: 52 8001 0005 2003 0020 1717 0004
tytułem: imię i nazwisko uczestnika, nazwa sekcji, miesiąc i rok opłaty

Sponsorzy

23.08.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.