tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

Nauka gry na instrumentach

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH

 

 

Zajęcia indywidualne przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Mogą odbywać się one na następujących instrumentach: pianino, keyboard, akordeon, saksofon, klarnet. Czas trwania jest uzależniony od wieku uczestnika i posiadanych umiejętności. Na zajęciach gry na instrumencie uwaga będzie zwracana na: technikę gry (oraz prawidłową postawa przy instrumencie), właściwą pracę całego aparatu gry, opanowanie środków technicznych niezbędnych w grze, znajomość notacji muzycznej i praktyczną umiejętność  zastosowania bogatego zestawu środków służących interpretacji muzycznej. Uczniowie zaznajomią  się z formami muzycznymi oraz twórczością kompozytorów. Dowiedzą się jak powstaje dźwięk,  jak zbudowany jest i jak  działa instrument.

 

Zajęcia prowadzi Wojciech Buda – absolwent szkoły muzycznej II stopnia w Warszawie, gra i występuje na scenie z zespołami muzycznymi grającymi muzykę folkową – styl warszawskiej ulicy oraz folk bałkański.

 

 

Aby zapisać się na zajęcia w pierwszej kolejności należy u mówić się zinstruktorem zajęć. Kolejnym krokiem jest zapisanie się przez stronę "strefa zajęć". Będzie to potwierdzenie miejsca i uczestnictwa w zajęciach.

Umów dzień i godzinę zajęć bezpośrednio z instruktorem tel. 507776283

 

Zajęcia ruszają od drugiej połowy września 2019 r. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie opublikowany najpóźniej w pierwszym tygodniu września.

 

Aby zapisać się na zajęcia kliknij tutaj

odpłatność: zajęcia indywidualne - 120 zł za miesiąc

Opłaty za zajęcia należy dokonywać przelewem na konto bankowe BS Otwock, Oddział Wiązowna 52 8001 0005 2003 0020 1717 0004Opłat gotówkowych nie przyjmujemy!

W tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko uczestnika, nazwę zajęć, miesiąc i rok należności. 

 

Sponsorzy

23.08.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.