tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

Zajęcia wokalne

 

ZAJĘCIA WOKALNE

Zajęcia wokalne odbywają się w grupie. Specjalnie dobrany program daje możliwość rozwijania uzdolnień muzycznych, kształcenia zainteresowań muzycznych, przygotowuje do świadomego i aktywnego uczestnictwa w kulturze muzycznej. Dzieci i młodzież, swoje umiejętności i wiedzę, zaprezentują w formie występów w uroczystościach i muzycznych konkursach. Udział w zajęciach niewątpliwie przyczyni się do rozwijania umiejętności muzykowania w zespole, rozbudzi twórcze postawy oraz wpłynie na wrażliwość estetyczną, uczniów, kształtując ich jako świadomych odbiorców sztuki. Ważny też jest aspekt wychowawczy zajęć, gdzie uczniowie kształtują w sobie poczucie odpowiedzialności, systematyczności, świadomego wykorzystania czasu wolnego, zainteresowania i zamiłowania muzyczne oraz umiejętność współdziałania w grupie. Umożliwienie uczniom przeżycia różnych doświadczeń muzycznych, kształtowanie kultury muzycznej (umiejętność włączania sztuki we własne, osobiste życie) oraz ukazanie wielkiego bogactwa świata sztuki stwarzają sytuację dającą możliwość przeżyć wewnętrznych, kontemplacji, a także autorefleksji. Ćwiczenia przeznaczone są dla pragnących rozwijać swoje zamiłowania do śpiewu, a zadaniem prowadzącego jest starać się utrzymać zainteresowanie uczniów śpiewem m.in. poprzez:

• ciekawy sposób prowadzenia zajęć z zastosowaniem integracji form – nie tylko śpiew,

• atrakcyjny i zarazem wartościowy repertuar,

• unikanie schematycznego sposobu prowadzenia zajęć,

• organizowanie występów i wyjazdów na konkursy

 

Zajęcia prowadzi: Marta Kuszakiewicz

 

Zajęcia ruszają od drugiej połowy września 2019 r. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie opublikowany najpóźniej w pierwszym tygodniu września.

 

 

Opłata za zajęcia - 40 zł miesięcznie

Płatność przelewem na konto: 52 8001 0005 2003 0020 1717 0004 tytułem: imię i nazwisko uczestnika, nazwa sekcji, miesiąc i rok opłaty

 

Sponsorzy

23.08.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.