tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

Zajęcia wokalne

Zajęcia wokalne odbywają się w grupie. Uczestnicy zajęć uczą się prawidłowego oddechu przy śpiewaniu i mówieniu, zasad artykulacji i interpretacji utworu. Każde zajęcia zaczynają się od ćwiczeń rozgrzewających aparat mowy i całe ciało. Następnie szlifujemy, wspólnie wybrany, utwór. Pracujemy nad techniką, ale rzeczą najważniejszą zawsze pozostaje radość płynąca ze śpiewania.

 

Zajęcia prowadzi: Anna Ozner

 

Anna Ozner- wokalistka, aktorka, pedagog, kompozytorka i autorka tekstów.

Absolwentka Szkoły Muzycznej w Zielonej Górze i Uniwersytetu Zielonogórskiego. Debiutowała w Teatrze Lubuskim, przez kolejne lata współpracowała ze stołeczną Rampą i Chorzowskim Teatrem Rozrywki, gdzie zagrała główną rolę w musicalu West Side Story. Po kilkuletniej ciężkiej pracy na deskach teatralnych stwierdziła, że aktorstwo jest nie dla niej prawdziwą miłością jest wokalistyka. To zaowocowało uczestnictwem w wielu festiwalach w kraju i za granicą (m.in. reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Festiwalu na Białorusi, Grand Prix Europejskiego Festiwalu Musicalowego „Face to face”). W 2013 roku wystąpiła w drugiej edycji programu The Voice of Poland. Jako back vocal towarzyszy gwiazdom polskiej sceny muzycznej i kabaretowej podczas licznych produkcji telewizyjnych i festiwali. W zeszłym roku światło dzienne ujrzała jej autorska EPka „Gdy popłynę”, która jest zapowiedzią płyty. Jako pedagog od lat związana jest z Bemowskim Centrum Kultury, Fundacją Młodzi Artyści i Fundacją Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży w całym kraju. Jest autorką wielu piosenek, które wykonywane są na największych festiwalach wokalnych w Polsce.

 

Zajęcia odbywają się:

środy od godz. 15:00 

 

Zapraszamy już 28 września 2016 roku na przesłuchania i kwalifikacje do odpowiednich grup.

 

Opłata za zajęcia - 30 zł miesięcznie

Płatność przelewem na konto: 52 8001 0005 2003 0020 1717 0004 tytułem: imię i nazwisko uczestnika, nazwa sekcji, miesiąc i rok opłaty

 

Zapisz się na zajęcia, KLIKNIJ TUTAJ

Sponsorzy

19.08.2017
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.