tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

wydarzenia

WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2015

Rozegrana w sobotę 14. listopada, Warszawska Olimpiada Młodzieży, okazała się dla Niedźwiadka wyjątkowo owocna w medale. Zdobyliśmy aż 39 krążków, w tym 7 złotych!!!

Coroczna Warszawska Olimpiada Młodzieży odbyła się w Hali Sportowej w Warszawie-Falenicy przy ul. Poezji 5. Wzięły w niej udział dzieci z wielu warszawskich klubów, m.in. z UKS Fuks, czy UKS Marysin. Jednak to Niedźwiadek był najliczniej reprezentowany.

Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że po raz pierwszy na zawodach wystapiła filia Niedźwiadka – z Woli Karczewskiej wystartowało aż dwoje zawodników – Marysia Szulik i Bartłomiej Kobza.

Oboje zdobyli złote medale! Gratulujemy wspaniałego debiutu i życzymy naszej filii w Woli Karczewskiej dynamicznego rozwoju oraz dalszych sukcesów.

Pozostali złoci medaliści to: Antoś Braun, Olgierd Panak, Klaudia Januszewska, Maksio Kowalski oraz Bartek Janik. Wszyscy drobni i niepozorni, a serca mają waleczne jak prawdziwe niedźwiedzie;-) Chylimy przed wami czoła Niedźwiadki! Obyśmy umieli uczyć się od was woli walki, nieustępliwości i wiary we własne siły.

Cała impreza była dobrze zorganizowana i przebiegła tym razem wyjątkowo sprawnie. Dzieci nie zdążyły się wynudzić w oczekiwaniu na dekorację, choć jak zwykle biegały po trybunach i zaplątywały się w zwisające z sufitu siatki;-) Chwile zabawowego szału przerywane były sesjami zdjęciowymi – przed walkami możemy oglądać Niedźwiadki w bojowych nastrojach. Natomiast po stoczonych walkach – udekorowane medalami, niektóre z pucharami w rączkach, uśmiechnięte i szczęśliwe wraz z trenerami i rodzicami wdzięcznie pozowały fotoreporterom. Zapraszamy do obejrzenia galerii! Na zdjęciach można też dostrzec flagę Niedźwiadka. Odtąd będzie nam towarzyszyła w najważniejszych imprezach, aby podkreślić naszą na nich obecność i sprawić, abyśmy jeszcze mocniej utożsamiali się z Klubem:-)

Gratulujemy wszystkim dzieciom nie tylko zdobytych medali, ale przede wszystkim pięknych walk, a rodzicom tak dzielnych pociech!!!

WOM w sumo 2015 (1)m
WOM w sumo 2015 (14)m
WOM w sumo 2015 (33)m
WOM w sumo 2015 (47)m
WOM w sumo 2015 (56)m
WOM w sumo 2015 (64)
WOM w sumo 2015 (75)m
WOM w sumo 2015 (76)

Sponsorzy

21.09.2017
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.