tel: 22 780 41 79
e-mail:

Jesteś tutaj:

Warsztaty szycia na maszynie

 

WARSZTATY SZYCIA NA MASZYNIE

 

Zapraszamy dorosłych i młodzież na warsztaty szycia na maszynie. Odbywają się one w kameralnych, 5 osobowych grupach na różnych etapach zaawansowania. W ramach zajęć zapoznajemy uczestników ze sprzętem szyjącym, jego obsługą i pełnymi możliwościami wykorzystania. Pokazujemy w jaki sposób dobrać odpowiedni rozmiar dla siebie, a potem wprowadzić ewentualne zmiany potrzebne dla naszej figury. Omawiamy także wszystkie podpowiedzi dotyczące doboru tkaniny i wskazówki dotyczące szycia. Teoretyczne zagadnienia zrealizujemy w praktyce szyjąc kolejno: spódnicę, bluzkę, sukienkę i spodnie. Dla osób zaawansowanych i kontynuujących naukę w Gminnym Ośrodku Kultury proponujemy zajęcia poszerzone o elementy wykroju i szycia ubrań, natomiast dla początkujących przewidujemy zajęcia od podstaw.

NOWOŚĆ!

W tym roku zapraszamy na warsztaty z szycia również dzieci, już od 8 roku życia. Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z szyciem. Pod okiem wykwalifikowanych i cierpliwych pedagogów, możesz poznać magiczny świat z igły, nitki i maszyny do szycia.

W programie warsztatów:

- zaprzyjaźnienie się z maszyną do szycia, igłą oraz nitką, poznanie podstawowych ściegów

- zdejmowanie  miary

- przyszywanie guzików i aplikacji

- przygotowywanie wykrojów

- nauka szycie ręcznego i maszynowego (zaprojektowanie, uszycie i wykończenie poduszki, maskotki, breloczka)

 

 

 

Aby zapisać się na zajęcia w pierwszej kolejności należy u mówić się zinstruktorem zajęć. Kolejnym krokiem jest zapisanie się przez stronę "strefa zajęć". Będzie to potwierdzenie miejsca i uczestnictwa w zajęciach.

 

Zajęcia ruszają od drugiej połowy września 2019 r. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie opublikowany najpóźniej w pierwszym tygodniu września.

 

Aby zapisać się na zajęcia kliknij tutaj

 

Sponsorzy

19.07.2019
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.