tel: 22 180 00 41
e-mail:

Jesteś tutaj:

1. Turniej charytatywny pt. Męskie granie „na Zakręcie” - 22.10.2022 r.

W sobotę 22 października na boisku Orlik w Zakręcie, odbył się 1. Turniej charytatywny pn. Męskie granie „na Zakręcie”.

Mimo mocno jesiennej pogody w zmaganiach wzięło udział sześć drużyn m. in. z Dziechcińca, Zakrętu, Glinianki, Otwocka i Marysina.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, a o zwycięstwie decydowała tabela końcowa uwzględniająca wyniki wszystkich meczów.

Rozgrywane mecze były bardzo wyrównane, a sytuacje sporne rozstrzygane były przez Panią sędzinę, która na co dzień sędziuje mecze Ekstraligi kobiet w piłce nożnej. Poziom turnieju był bardzo wyrównany i nierzadko o wyniku decydowały detale. Wyniki kolejnych meczy tak się ułożyły, że o zwycięstwie w całym turnieju decydował ostatni mecz pomiędzy drużynami Przyjaciele Piwa z Dziechcińca oraz Osstre Grzyby z Zakrętu. Bezbramkowy remis zapewnił zwycięstwo drużynie z Dziechcińca, która wygrała wszystkie wcześniejsze mecze.

Po zakończeniu zmagań nastąpiło wręczenie okolicznościowych pucharów dla drużyn, które zajęły trzy pierwsze miejsca, a były to:

1 miejsce – Przyjaciele Piwa (Dziechciniec)

2 miejsce – Osstre Grzyby (Zakręt)

3 miejsce – OSP Glinianka 

Po części sportowej odbyła się licytacja gadżetów sportowych. Całość środków zebranych podczas turniej zostanie przekazana na rzecz Dominika Dębskiego podopiecznego gminnej akcji pn. Świąteczna Radość Pomagania.

Już teraz zapraszamy na kolejne edycje turnieju o szczegółach będziemy informować na naszej stronie www oraz facebook-u.

 

8
5 (2)
7
6
4 (2)
2 (2)
3 (2)
1 (2)
10.06.2023
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.