11 grudnia 2021

Bajki, opowieści - spotkanie dla dzieci i dorosłych

Zapraszamy na spotkanie z opowieściami i muzyką, w którym wezmą udział "opowiadacze z Wiązowny" - uczestnicy warsztatów opowiadania "Więzy i sploty naszych historii". W kręgu opowieści spotkają się dzieci, dorośli, seniorzy i osoby niepełnosprawne. Podzielimy się opowieściami z krainy baśni i legend, tymi z historii i z bagażu osobistych wspomnień.

Świąteczną atmosferę przywoła muzyka Gwidona Cybulskiego, który zaprosi do wspólnego śpiewania kolęd i pieśni z akompaniamentem etnicznych instrumentów: ngoni i balafonu.

Prowadzenie spotkania: Jarosław Kaczmarek - "Grupa Studnia O."

Uczestnicy warsztatów: uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance, seniorzy z Dziennego Domu Senior Plus w Woli Karczewskiej, osoby niepełnosprawne z WTZ Radiówek przy Stowarzyszeniu „Jesteśmy”.
Wstęp wolny. Zapraszamy rodziny - dzieci i dorosłych.

Wydarzenie jest realizowane dzięki wsparci Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie w ramach projektu "Świetlik".