tel: 22 180 00 41
e-mail:

Zapraszamy na zajęcia

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

22 maja 2022

"Co modna pani wiedzieć powinna" - monodram

Co robiłaby kobieta, gdyby musiała robić WSZYSTKO co jej każą?
Czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne?
Tytułowa Modna Pani, żeby to wszystko zrobić, musi wstać o 4. Albo w ogóle lepiej nie spać.
Bilety: 30 zł, rezerwacja: 22 180 00 41 lub zapisy@gok-wiazowna.pl
W roli kobiety starającej się przyswoić wszystkie dobre rady, powinności i obowiązki nakładane na nią przez popkulturę i rzeczywistość
Katarzyna Kołeczek, aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Warszawianka. Związana od lat z Och Teatrem i Teatrem Polonia Krystyny Jandy oraz ze stołecznym Klubem Komediowym, w którym zajmuje się również improwizacją teatralną.
Od ponad dekady gra także w filmach i serialach na Wyspach Brytyjskich. Można ją wypatrzeć w takich produkcjach jak „Ojciec Brown” (grała postać Susie, gosposi Ojca Browna) czy Bridget Jones Baby (gdzie zagrała u boku Colina Firtha).
Telewidzowie mogą ją kojarzyć z „M jak miłość”, gdzie wciela się w postać Jagody, siostrzenicy Modrego, „Ojca Mateusza”, serialu TVN „Mamy to!” i wielu innych produkcji filmowych i serialowych.
Świetnie sprawdziła się również jako prowadząca programy „Zatrzymaj chwile”, „Ale numer!” „Bake Off – Ale ciacho!”, a także opolskie DEBIUTY.
Ostatnim sukcesem aktorki jest rola Leiki w filmie fabularnym „97 minut”, gdzie zagrała u boku samego Aleca Baldwina. Premiera zaplanowana jest na 2023 rok.
NIEDZIELA, 22 MAJA 2022 O 17:00
28.09.2023
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.