8 grudnia 2019 12:30 - 15:30

Eko Stroik Świąteczny - Zaproszenie na konkurs

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych oraz całe rodziny do udziału w konkursie „EKOstroik świąteczny”

Przedmiotem konkursu jest wykonanie stroika świątecznego (stroik typu: wianek, stroik stołowy, stroik na drzwi, stroik wiszący itd.). Pomysł oraz technika wykonania jest dowolna, jednak stroik świąteczny musi być wykonany z materiałów pochodzenia naturalnego (np. gałązek, igliwia, szyszek, liści itd.) lub z surowców wtórnych z recyklingu (np. opakowań papierowych, plastikowych, szklanych, gazet itd.).

Celem konkursu jest promocja zachowań ekologicznych, a w szczególności wykorzystania materiałów naturalnych i odpadowych w działaniach artystycznych.

Konkurs przeprowadzany zostanie w 4 kategoriach wiekowych:

1. 10 – 13 lat;
  2. 14 – 18 lat;
  3. 19 lat i więcej;
  4. prace rodzinne.

Zgłoszenia prac: 8 grudnia 2019 r., do godz. 13:30, Gminny Park Centrum.  Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników tego samego dnia tj. 8 grudnia 2019 r. godz. 15:00 podczas trwania imprezy „Wspólne ubieranie choinki” w Gminnym Parku Centrum. Przewidziano nagrody rzeczowe.

Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie.

Regulamin i Formularz zgłoszeniowy