9 marca 2019 18:00

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Serdecznie zapraszamy na koncert pt. „Kobieta w teatrze życia” już 9 marca 2019 r. o godz. 18.00 w Domu Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej.
Koncert organizowany z okazji Dnia Kobiet. W programie występ Marty Kuszakiewicz wraz z muzykiem, gitarzystą Tomaszem Boruchem.
W tym szczególnym dniu nie zabraknie niespodzianek dla Pań. Organizatorzy zapewniają miłą atmosferę , możliwość skorzystania ze słodkiej kawiarenki. Koncert realizowany w ramach akcji świąteczna radość pomagania. Podczas koncertu odbędzie się kwesta oraz drobne licytacje na rzecz Hani Gieparda. Koncert organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie, przy wsparciu Międzypokoleniowego Wolontariatu Gminy Wiązowna. Wstęp bezpłatny – obowiązują zaproszenia dostępne w GOK Wiązowna (możliwość rezerwacji telefonicznej 22 780 41 79).