13 grudnia 2019 12:00 - 8 stycznia 2020 23:59

Konkurs na nową nazwę i logo instytucji kultury Wydłużenie terminu konkursu!!!

Uwaga! Wydłużenie terminu konkursu!!!

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie, który od września 2019 roku, rozszerzył swoją działalność o turystykę, rekreację i sport, zaś od nowego – 2020 roku przeniesie swoją siedzibę do nowego budynku przy ulicy Lubelskiej ogłasza konkurs na logo lub nazwę lub nazwę i logo dla wiązowskiej instytucji kultury, która realizuje także zadania z zakresu turystyki, rekreacji i sportu.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszeniową, stanowiącą załącznik nr 1 do regulaminu i przesłać ją wraz z projektem nazwy na adres
e-mail: zapisy@gok-wiazowna.pl lub złożyć osobiście w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie. W przypadku zgłoszenia nazwy wraz z logo, należy dołączyć do karty zgłoszeniowej projekt logotypu w wersji cyfrowej (na płycie CD/DVD, pendrive, karcie pamięci lub innym obecnie stosowanym nośniku cyfrowym).

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 stycznia 2020 roku do godziny 23:59.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu (w załączeniu).

Karta zgłoszeniowa