21 lutego 2019

Opiekun świetlicy w Majdanie poszukiwany.

OPIEKUN ŚWIETLICY POSZUKIWANY!

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie zatrudni opiekuna świetlicy.

Poszukujemy osób do pracy  w świetlicy w  Majdanie.

Energiczność, otwartość i chęć współpracy to cechy mile widziane u naszych nowych opiekunów. Chcielibyśmy  aby nasze świetlice tętniły życiem, a lokalna społeczność cieszyła się licznymi atrakcjami. Chcemy aby opiekunowie świetlic byli kreatorami wydarzeń, animatorami kultury, wsparciem naszych działań.

W zakresie obowiązków opiekuna byłoby otwieranie i  zamykanie  świetlicy, dbałość o rozwój kulturalny placówki, oraz dbałość o porządek w budynku oraz w jego otoczeniu.

Jesteś kreatywny i otwarty na działania, zadzwoń do nas;  odpowiemy na wszystkie pytania:

Tel. 22 780 41 79, możesz też napisać maila: zapisy@gok-wiazowna.pl