tel: 22 180 00 41
e-mail:

Zapraszamy na zajęcia

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

24 kwietnia 2022

Piknik w Zakręcie

Jak co roku, zapraszamy wszystkich, niezależnie od płci, wieku, kondycji, wzrostu, wagi, koloru włosów (bądź ich braku) na otwarcie sezonu rekreacyjno - sportowego. Czeka na Was moc atrakcji!
Już 24 kwietnia na boisku Orlik w Zakręcie, odbędzie się Eko Dzień Sportu. W tym dniu przygotowaliśmy szereg zabaw, gier i atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Wśród atrakcji będą m. in.: stanowisko do strzelania z łuku, bramka celnościowa, ekodmuchaniec typu „escaperoom”, rodzinny mecz piłki nożnej, szereg konkurencji sportowo-rekreacyjnych-sprawnościowych.
Eko – warsztaty z Gminnym Ośrodkiem Kultury podczas EKO – pikniku sportowego w Zakręcie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie poprowadzą plenerowe warsztaty podczas EKO – pikniku.
Woskowijki
Co to jest woskowijka? Woskowijka to kawałek bawełnianej tkaniny nasączonej mieszanką oczyszczonego wosku pszczelego i żywicy drzewnej z dodatkiem olejku jojoba. Idealna do pakowania kanapek i innej żywności. Zastępuje folię spożywczą czy aluminiową. Przyda się każdemu uczniowi, dbającemu o środowisko.
Kiełkownica
Własna uprawa kiełków to prawdziwy hit! Uczestnicy wykonają własną kiełkownicę, otrzymają instrukcję jak w domowych warunkach dbać o prawidłowy wzrost kiełków. Uprawa kiełków jest czynnością niezwykle prostą, nie wymaga dużych nakładów czasu, a do tego przynosi błyskawiczne efekty, więc nawet niecierpliwe osoby z pewnością będą usatysfakcjonowane.
Rozsady roślin
Zabawa w ogrodnika – każdy uczestnik warsztatów otrzyma małą doniczkę z tektury oraz nasiona roślin do samodzielnego wysiewu.
 
Ponadto zostaną wręczone nagrody za udział w akcji czyste powietrze, prowadzona będzie zbiórka elektrośmieci - podstawiony będzie kontener.
Zaczynamy od 12:00, zabawa potrwa ok 4 godzin.
Widzimy się 24 kwietnia na Boisku Orlik w Zakręcie.
10.12.2023
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.