14 maja 2019 10:00

Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej 2019

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie już po raz dwunasty jest organizatorem Powiatowego Konkursu Piosenki Polskiej, XII edycja konkursu odbędzie się 14 maja 2019 roku.

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców powiatu otwockiego. W Konkursie mogą brać udział soliści w pięciu kategoriach wiekowych oraz duety dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wykonawcy przygotowują dwie dowolnie wybrane piosenki polskie.

Konkurs ma na celu: wspieranie osób uzdolnionych wokalnie oraz zachęcenie ich do pracy twórczej w zakresie muzyki, propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży, popularyzację rodzimej twórczości artystycznej, umożliwienie kontaktu ze sztuką poprzez aktywne uczestnictwo, rozwijanie talentów estradowych, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

Z naszej strony zapewniamy dobrą zabawę, cenne nagrody rzeczowe (instrumenty muzyczne, systemy nagłośnieniowe, mikrofony, systemy do mini nagrań studyjnych, książki o tematyce muzycznej, nagrody specjalne od jury i  wiele innych). Dotychczas w komisji konkursowej zasiadali: Grażyna Łobaszewska, Andrzej „e-moll” Kowalczyk, Jerzy Skrzypczyk, Anna Ozner, Aurelia Luśnia, Krystyna Prońko.

Poniżej załączamy Regulamin konkursu oraz Kartę Zgłoszeniową.

W razie jakichkolwiek pytań ,prosimy o kontakt z koordynatorem konkursu: Damian Krawczyk tel. 22 780 41 79, e-mail: zapisy@gok-wiazowna.pl

Regulamin          Karta Zgłoszeniowa