tel: 22 180 00 41
e-mail:

Zapraszamy na zajęcia

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

1 kwietnia 2018

Staż w GOK

 

Poszukiwany! STAŻYSTA DO OŚRODKA KULTURY
Wymagania formalne:
- rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy w Otwocku
- wiek do 30 lat

Co będziesz robił? Wiele zależy od Ciebie. Są podstawowe umiejętności związane z prowadzeniem biura, które powinieneś w czasie stażu przyswoić, ale zadania dobieramy tak, aby każdy zajmował się tym w czym czuje się najlepiej. Jeśli masz analityczny umysł z chęcią przydzielimy Ci zadania przy przygotowywaniu zestawień. Jeśli czujesz się bardziej artystą to możesz szykować plakaty i scenografie. W szkole najlepiej czułeś się będąc liderem zespołu?

U nas możesz realizować własne projekty. W wakacje po dodatkowym przeszkoleniu będziesz mógł nabyć doświadczenie w pracy z grupą dzieci. Ponadto możemy nauczyć Cię pisać oraz koordynować projekty z dofinansowaniem. Praca u nas to przygoda, która co dzień przynosi coś nowego. Jeśli wkręcisz się w pracę u nas to po okresie stażu możesz liczyć na zatrudnienie.

W naszym biurze połowa pracowników przechodziła przez okres stażu, wiemy z jakimi wyzwaniami będziesz się zmagał na drodze nabywania doświadczenia. Chcemy byś wiedział, że możesz liczyć na naszą pomoc.

Czego oczekujemy od naszych kandydatów?
- Bądź głodna/y doświadczeń,
- Bądź pełna/en energii,
- Bądź pozytywna/y,
- Bądź kreatywna/y,
- Miej pomysł na siebie,
- Chciej uczyć się,
- Nie szukaj pracy od-do (mamy wyznaczone godziny pracy, ale chcielibyśmy abyś zaangażował się w pracę i nie wyczekiwał 16:00)
- Błagamy! BĄDŹ SOBĄ! :)

Jeśli dodatkowo potrafisz prowadzić konto na Facebooku, znasz obsługę pakietu Microsoft Word, to doskonale, jeśli nie, to na pewno się tego u nas nauczysz.

Byłoby fajnie gdybyś miał/a swoje CV. Jesteśmy Ośrodkiem Kultury - spróbuj być kreatywna/y. Chcemy się rozwijać, więc oczekujemy też tego od ludzi, z którymi pracujemy! Jeśli masz jakieś pytania, dzwoń śmiało 22 780 41 79

 

Zespół Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie

28.09.2023
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.