tel: 22 180 00 41
e-mail:

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

6 listopada 2021

Warsztaty patriotyczne

Symbole narodowe - warsztaty edukacyjne dla dzieci

Obchodzone 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości jest doskonałą okazją do zainteresowania dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenia polskich symboli narodowych: godła, flagi i hymnu. Podczas warsztatów edukacyjnych SYMBOLE NARODOWE dzieci dowiedzą się m.in., jakie są symbole narodowe, skąd wziął się orzeł w naszym godle, kto skomponował hymn Polski, z jakich kolorów składa się flaga państwowa, a także z jakiego owada dawniej pozyskiwano czerwony barwnik. Przekonają się, że nasza historia była skomplikowana – do tego stopnia, że na 123 lata Polska zniknęła z mapy Europy. Wspomnimy ponadto o zaborach, legionach oraz odzyskaniu przez nasz kraj niepodległości... wszystko w atrakcyjnej i przystępnej formie - poprzez zabawę z wykorzystaniem klocków Lego i silników Power Functions. W programie, oprócz budowania ruchomej konstrukcji z klocków, zaplanowano quiz z nagrodami dla wszystkich uczestników na temat symboli narodowych oraz wykonanie biało-czerwonych kotylionów.

BEZPŁATNE warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat. Gwarantujemy 3 godziny świetnej zabawy i to z poczęstunkiem.

Obowiązują zapisy - 15 miejsc (wg kolejności zgłoszeń)! 

CZAS I MIEJSCE WARSZTATÓW:

6 listopada 2021 r. (sobota), godz. 10.30-13.30
Świetlica wiejska w Kopkach, ul. Trakt Napoleoński 35, 05-408 Glinianka

ZAPISY:
Zapisy na warsztaty prowadzone będą od czwartku 28 października (godz. 00.00) do środy 4 listopada (godz. 23.59) br. Zgłoszenia przesłane wcześniej bądź później nie będą brane pod uwagę.

>>Wypełnij formularz zgłoszenia <<

 

Projekt Warsztaty edukacyjne Symbole Narodowe sfinansowano ze środków Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie w ramach działania “Świetlik”.

Sponsorzy

20.05.2022
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.