tel: 22 180 00 41
e-mail:

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

7 listopada 2022

Wyniki III edycji Świetlik!

Ogłaszamy wyniki ostatniej edycji programu Świetlik! 

Już w najbliższym czasie, dzięki wsparciu programu „Świetlik",
będzie realizowanych 10 różnych inicjatyw.

Tkanie na własnoręcznie przygotowanych krosnach – Pasiak Kołbielski to cykl zajęć przeznaczonych dla dzieci i dorosłych, w ramach których uczestnicy wykonają domowej roboty krosna z tektury i nici oraz prace w stylu pasiaka kołbielskiego z różnorodnych włóczek.

Kreatywne choinki to warsztaty skierowane dla kreatywnych dzieci w wieku 6-12 lat podczas których uczestnicy wykonają własnoręcznie robioną ozdobę świąteczną wraz ze wsparciem instruktora.

Mówię NIE to cykl zajęć sportowych, które mają na celu integrację dzieci poprzez pokazanie, że nie należy siedzieć cały czas w życiu wirtualnym. Podczas zajęć z zapasów i ju-jitsu uczestnicy projektu przełamią swoje bariery oraz nauczą się zasad zdrowego i aktywnego stylu życia.

Warsztaty edukacyjne pt. Świąteczna fabryka czekolady to projekt skierowany dla dzieci w wieku 6-10 lat, na który składać się będą 3 spotkania podczas których uczestnicy zapoznają się z procesem wytwarzania czekolady, historią jej wytwarzania oraz różnymi ciekawostkami dotyczącymi jej właściwości i powstawania. Całość zostanie zakończona wspólną degustacją.

Rodzinna gra terenowa na orientację „Na tropie skrzatów” jest propozycją aktywnego wypoczynku na łonie natury dla całych rodzin. Zabawa polega na odnajdywaniu punktów kontrolnych na terenie gminy przez drużyny z wykorzystaniem mapy i kompasu.

Wieczorki taneczne zakładają organizację dwóch imprez tanecznych wraz z poczęstunkiem dla uczestników – dla mieszkańców gminy Wiązowna.

Wianek na drzwi to wielopokoleniowe warsztaty rozwijające umiejętności manualne oraz kreatywność wśród osób młodych i starszych. Na warsztaty będą składać się 3 zajęcia, na których uczestnicy będą mogli przygotować wianek na drzwi do użycia jako ozdoba drzwi.

Spotkania z planszówkami to cykl spotkań przybliżających różnym pokoleniom gry planszowe jako formy ciekawego i kreatywnego spędzania wolnego czasu.

Magia świątecznych dekoracji to projekt zakładający organizację zajęć przygotowywania dekoracji świątecznych. Dzięki wspólnym zajęciom, młodzież dorośli oraz dzieci będą mieli okazję do wspólnej integracji oraz spędzania wolnego czasu w kreatywny sposób.

Kartka z życzeniami na święta to projekt skierowany dla dzieci i młodzieży chcącej spędzić przedświąteczny czas tworząc kartki świąteczne, które będą mogły później zostać wysłane do najbliższych.

 

10.06.2023
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.