5 września 2021

XVII Powiatowy Festiwal Kultury w Otwocku

Już 5 września w Otwocku odbędzie się XVII Powiatowy Festiwal Kultury w Otwocku. Gminę Wiązowna na scenie będzie reprezentował Zespół Kolumbia. Jak mówią sami o sobie: „jesteśmy fuzją zwyczajnej radości z tworzenia muzyki, nostalgii za gitarowo tanecznymi latami 90-tymi rodem z wysp brytyjskich oraz kalifornijskiego synthpopowego słońca. Jesteśmy Kolumbia.” https://www.facebook.com/kolumbiakolumbiakolumbia Zespół Kolumbia wystąpi o godzinie 16:00

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie zaprasza do odwiedzenia stoiska, które zostanie przygotowane podczas wydarzenia. W godzinach 14:00 – 17:00 do wspólnej zabawy zaprosi animatorka. Stoisko zostanie przygotowane we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich z Zakrętu.

Podczas Festiwalu Kultury wystąpią:

Bolesław Błaszczyk wiolonczelista znany z grupy MoCarta,

DESorientacja

MashLive

Alicja Szemplińska - zwyciężczyni programu The Voice of Poland z 2019 roku.

Wydarzenie odbędzie się na Skwerze im. Rtm. Witolda Pileckiego w Otwocku (teren byłej Zieleni Miejskiej). Start godzina 14:00!