tel: 22 180 00 41
e-mail:

Jesteś tutaj:

gok / aktualności

24 października 2020

Zapraszamy na spis rolny!

Jesteś rolnikiem i jeszcze nie spisałeś się w Powszechnym Spisie Rolnym? Już w sobotę 24 października nasi rachmistrze będą czekać w Pawilonie Kultury na tych z Państwa, którzy chcieliby spisać się osobiście.

Trwa Powszechny Spis Rolny. W sobotę 24 października zapraszamy wszystkich rolników z terenów naszej gminy, którzy jeszcze się nie spisali, do Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie przy ul. Lubelskiej 53. W godz. 8.00 – 16.00 nasi rachmistrze będą do Państwa dyspozycji.

Przypominamy, że uczestnictwo w Powszechnym Spisie Rolnym to obowiązek każdego rolnika. Najbezpieczniejszy i najbardziej wygodny sposób to samospis internetowy. Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej https://spisrolny.gov.pl/.

Można też spisać się przez telefon z własnej inicjatywy, dzwoniąc w dogodnej dla siebie chwili na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99. Należy wybrać przeznaczony dla spisu telefonicznego kanał „1”, a następnie z pomocą rachmistrza wypełnić spis (koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora).

Prosimy pamiętać o zabraniu maseczki i dezynfekcji rąk.

Serdecznie zapraszamy!

Sponsorzy

24.01.2021
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.