tel: 22 180 00 41
e-mail:

Jesteś tutaj:

Koncert Charytatywny, 29.02.2020 r.

Kolejny Koncert charytatywny już za nami! Sobota 29 lutego była poświęcona 2 letniej Poli z Kącka. To już czwarty koncert charytatywny, który odbył się w  naszej gminie. Tego roku udało się zebrać aż 27 275 zł na leczenie podopiecznej akcji.

Sobotni wieczór 29 lutego upłynął w atmosferze radości i chęci pomocy. W hotelu „Brant” gościliśmy licznie zebraną publiczność. Na naszej scenie jako pierwszy wystąpił kabaret „Old Spice Girls” czyli babski kabaret. w role kabareciarzy wcieliły się Panie Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska i Emilia Krakowska. Energiczność, satyra i pozytywna atmosfera to słowa które mogą opisać show przygotowane przez Panie. Kolejnym punktem koncertu był pokaz tańca przygotowany przez szkołę tańca „Latino Fever”. Podopieczni zaprezentowali liczne tańce w różnych stylistykach. Pokaz wywołał gromkie brawa wśród zgromadzonej publiczności. Kolejnym i na pewno wyczekiwanym punktem programu był Kabaret „Na Chwilę” W role kabareciarzy wcielili się: Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny, Zastępca Wójta Gminy Wiązowna Tomasz Kostyra, Wice Przewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego Grażyna Kilbach, Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy Anna Świderska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Paulina Sokół, Dyrektor Biblioteki Publicznej Marzena Kopka, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Urszula Kozłowska, Radna Magdalena Koczorowska – Szlassa, muzyk Malwina Borkowicz. Kabaret reżyserował Artur Niedziółka. Kabaret zaprezentował program niezwykle zaskakujący i ciekawy.

Prócz licznych wystąpień odbyły się liczne licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Pod młotek trafiły liczne vouchery na m.in. zabiegi kosmetyczne, weekend w hotelu, zabiegi SPA, dostawę ziemi ogrodowej, kolację w restauracji, oraz przedmioty tj.: płyta Kayah, piłki i koszulki z autografami piłkarzy i siatkarzy, gadżety elektroniczne i wiele innych  ciekawych przedmiotów. Uwieńczeniem spotkania był bankiet przygotowany przez restauracje „Szczere Pole”.

Zachęcamy do brania udziału w kolejnych akcjach dedykowanych Poli Kuśmierek.
 

 

Sponsorzy

04.03.2021
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.