tel: 22 180 00 41
e-mail:

Jesteś tutaj:

Klub Rodzina

Klub Rodzina istnieje na mapie naszej gminy już od prawie roku, w tym czasie odwiedziło go mnóstwo maluszków z rodzicami, babciami, ciociami i innymi dorosłymi.

Spotykamy się w świetlicy w Stefanówce w każdą środę i piątek oraz ostatni czwartek miesiąca od 10:00 do 13:00.

Zapraszamy serdecznie najmłodsze dzieci (0-3 lata) wraz z opiekunami na otwarte spotkania przy kawie/herbacie w przestrzeni przygotowanej z myślą o potrzebach małych uczestników, a także na cykliczne zajęcia dla maluchów i wykłady oraz warsztaty dla dorosłych. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminnego Ośrodka Kultury, oferta jest częściowo odpłatna.

W środy zapraszamy na gordonki (zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych), a w piątki na zajęcia ogólnorozwojowe i sensoplastykę. Koszt pojedynczych zajęć dla dzieci to 20 zł. Dostępne są również karnety na 6 wejść w cenie 100 zł. Karnety są płatne najpóźniej na 1 dzień przed zajęciami przelewem - Wpłata na konto GOK: 52 8001 0005 2003 0020 1717 0004 (tytułem imię i nazwisko uczestnika - Klub Rodzina). Karnety można wykorzystać na wszystkie nasze zajęcia, są one ważne 3 miesiące od daty zakupu.

Raz w miesiącu, w czwartek, odwiedza nas psycholog dziecięca, Natalia Gutowska, z którą rozmawiamy na tematy dotyczące rozwoju dzieci i trudności wychowawczych. Wstęp wolny. Dzieci mile widziane.

Kordynatorem w klubie jest Małgorzata Skrzeczkowska.

Informacje dodatkowe można uzyskać, pisząc na: rodzina.klub@gmail.com, klubowy Messenger lub, dzwoniąc do GOK Wiązowna.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na FB: https://m.facebook.com/Rodzina-klub-dla-rodzin-w-Wi%C4%85zownie-106178338476566

Zapraszamy do świetlicy w Stefanówce, ul. Sowia 8 - nie musisz się zapisywać. Poprostu przyjdź!

 

10.06.2023
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.