Rozpoczęcie działalności Klubu Rodzina, 21.09.2021 r.

Klub Rodzina – początek działalności, 21 września 2021 r. Klub Rodzina - to "najmłodszy" projekt Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie, są to spotkania dla najmłodszych i ich opiekunów.

W swobodnej atmosferze, na dywanie, wśród zabawek, z pyszną kawką dla dorosłych, toczą się rozmowy, gry animacje. Klub to miejsce otwarte. Spotkania odbywają się w każdy wtorek i czwartek w Pawilonie Kultury (Wiązowna ul. Lubelska 53) w godzinach 10:00-13:00.

Klub jest organizowany i prowadzony przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie. Jest miejscem stworzonym z myślą o najmłodszych dzieciach (0-3) i ich opiekunach. To przestrzeń do wymiany doświadczeń, wzajemnego wsparcia oraz spotkań i relaksu dla rodzin z małymi dziećmi. Klub zapewnia bezpieczne i przyjazne miejsce oraz różnorodną ofertę zajęć. Cele działania Klubu:

a) integracja rodzin,

b) zapobieganie izolacji rodzin z dziećmi,

c) podnoszenie kompetencji wychowawczych rodziców i opiekunów,

d) budowanie relacje samopomocowych,

e) wzmacnianie prawidłowych więzi rodzinnych,

f) wspieranie rozwoju i edukacji najmłodszych,

g) promowanie Gminy Wiązowna jako miejsca przyjaznego rodzinom.

W ramach spotkań będą się odbywały zajęcia dodatkowe. Wtorkowe zabawy adaptacyjno - ogólnorozwojowe z kolorową i wesołą animatorką Kasią, czwartkowe zajęcia muzyczne tzw. Gordonki. Dodatkowo okazjonalnie spotkania ze specjalistami różnych dziedzin, psychologiem, terapeutami.

Gminny Ośrodek Kultury uroczyście rozpoczął działalność Klubu Rodzina 21 września 2021 r.! Więcej informacji: