Spotkanie podróżnicze „Wśród dzikich plemion Etiopii” 25.11.2021 r.

Podróż mimo obostrzeń? Tak! Uczestnicy spotkania "Europa mało znana" odwiedzili ciekawe miejsca we Włoszech, w Niemczech, w Czechach, Wielkiej Brytanii i wiele innych.

Podczas warsztaów seniorzy  z "Akademii Seniora" mieli okazję poznać najciekawsze miejsca w Europie. Warsztaty były świetną okazją do zapozania nowych kultur i innych zwyczajów panujących na naszym kontynencie.

Podróżnik Michał Szulim odkrył to co mało odkryte. W niejednej głowie powstał gotowy pomysł na wyjazd. To już trzecie spotkanie z cyklu. Wcześniej odwiedzaliśmy Etiopię i Madagaskar. Część Seniorów Wiązowskiej Akademii Seniora również podróżowała przez Europę.

P.s. Książki autorstwa Michała Szulima dostępne są w naszej Bibliotece w Wiązownie.