tel: 22 180 00 41
e-mail:

Zapraszamy na zajęcia

Jesteś tutaj:

Zakończenie lata - 28.08.2022 r.

 

Zakończenie lata – 28 sierpnia

 

Ostatni wakacyjny weekend za nami. W blasku słońca, w gorącej atmosferze spędzaliśmy aktywnie czas w Gminnym Parku Centrum. Na plenerowej scenie wystąpili aktorzy Teatru Kultureska w spektaklu „Bukiet talentów”. Piękne, kolorowe stroje do tego znakomite piosenki spowodowały, że przedstawienie podziwiali zarówno młodsi jak i starsi odbiorcy. Animatorki przez ponad 5 godzin prowadziły, gry, zabawy i konkurencje dla dzieci. Było niezwykle wesoło, aktywnie i rozrywkowo. Wielka dmuchana zjeżdżalnia oraz eurobungee przyciągało rzesze fanów. Kolejka oczekujących nie malała.

Podczas wydarzenia realizowano akcję charytatywną na rzecz Dominika Dębskiego, który w tym roku jest podopiecznym gminnej akcji Świąteczna radość pomagania. W ramach zbiórki dla Dominika zebrano prawie 2500 zł. Wśród działań charytatywnych znalazły się kawiarenka ze słodkimi smakołykami oraz kiermasz książek – przygotowane i koordynowane przez społeczność Szkoły Podstawowej w Malcanowie.

Za włączenie w przygotowanie niedzielnych atrakcji dziękujemy sołectwom: Wiązowna gminna, Wiązowna kościelna, Osiedle Parkowe.

 

02.03.2024
<< >>
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.